Zapłata 

Nasza witryna przyjmuje zamówienia wyłącznie z przeglądarek internetowych, które umożliwiają komunikację za pośrednictwem technologii Secure Socket Layer (SSL). Oznacza to, że nie możesz nieumyślnie złożyć zamówienia za pośrednictwem niezabezpieczonego połączenia. Dane Twojej karty kredytowej / debetowej zostaną zaszyfrowane przez naszą stronę internetową, aby zminimalizować możliwość nieautoryzowanego dostępu lub ujawnienia.

Akceptujemy karty kredytowe VISA, MasterCard i JCB itp.

Klienci międzynarodowi zostaną obciążeni przez wystawcę karty kredytowej zgodnie z kursem wymiany obowiązującym w dniu złożenia zamówienia. Czasami klienci mogą być obciążani niewielką opłatą za transakcję międzynarodową przez ich firmę wydającą karty kredytowe, która jest poza naszą kontrolą, tradycyjnie wynosi od 3-4%. Numer zamówienia zostanie wydany po złożeniu zamówienia.

Płatność i akceptacja
W przypadku złożenia zamówienia kartą kredytową przez Internet lub telefon, autoryzacja płatności musi zostać udzielona w momencie składania zamówienia. Jeśli wystąpi problem z zapłatą za całość lub część zamówienia, spróbujemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie przed anulowaniem zamówienia.
Po złożeniu zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby uwzględnić zmiany w zamówieniu, ale ostatecznie klient jest odpowiedzialny za złożenie dokładnego zamówienia w momencie jego złożenia.