Pytania dotyczące składania zamówień:

1. P:

Czy muszę zapłacić podatek obrotowy?

    ZA:

Nie, nie ma podatku od sprzedaży na naszej stronie.

 

2. P:

Jakie są akceptowane metody płatności?

    ZA:

Akceptujemy karty kredytowe (tylko Visa) i przelew bankowy.

 

3. P:

Czy akceptujesz zamówienia międzynarodowe?

    ZA:

Możemy wysłać Twoje zamówienie praktycznie w dowolnym miejscu na świecie.

 

4. P:

Czy mogę zapłacić przez telefon?

    ZA:

Przepraszamy, obecnie nie akceptujemy żadnych płatności przez telefon. Odwiedź naszą stronę internetową, aby wybrać swoje ulubione przedmioty i zakończyć płatność online.

 

5. P:

Czy moja płatność na Twojej stronie jest bezpieczna?

    ZA:

Wszystkie płatności online są bezpieczne i zabezpieczone. Nasza strona internetowa stworzyła bezpieczne środowisko transakcji. Zastosowany system zamawiania jest standardem branżowym w zakresie technologii szyfrowania - w celu ochrony prywatnych informacji zarejestrowanych w naszej witrynie. System szyfrowania zapewnia bezpieczeństwo i spokój ducha, gdy przeglądarka i sieć lokalna obsługuje korzystanie z szyfrowanych transmisji danych.

 

6. P:

Co powinienem zrobić, jeśli otrzymuję błąd, gdy płacę kartą kredytową?

    ZA:

Jeśli próbujesz dokonać płatności przy użyciu karty kredytowej jako metody płatności, ale otrzymujesz błąd, proszę wrócić i złożyć zamówienie ponownie, Twoje poprzednie zamówienia złożone bez płatności zostaną anulowane w ciągu 24 godzin. Skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, aby upewnić się, że Twoja karta jest dostępna.

 
 

7. P:

Co mogę zrobić, jeśli nie mogę złożyć zamówienia online?

    ZA:

Jeśli napotkasz ten problem, spróbuj wykonać następujące czynności: Najpierw wyczyść pliki cookie, uruchom ponownie przeglądarkę, wyłącz zaporę, a następnie spróbuj ponownie. Po drugie, jeśli problem będzie się powtarzał, zmień inny komputer lub inną przeglądarkę internetową, na przykład Firefox, a następnie spróbuj. Lub możesz spróbować zalogować się po kilku godzinach. Ostatnia, jeśli powyższe czynności nie działają, możesz skontaktować się z nami.

 
Questions about Order Processing:

1. P:

Czy wszystkie twoje produkty są w magazynie?

    ZA:

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie nasze pozycje wymienione na stronie są dostępne. Ale czasami niektóre przedmioty mogą być nieczynne z powodu dużego popytu. Jeśli odbierzemy przedmiot i zapłacimy za niego, ale z jakiegokolwiek powodu nie będzie on dostępny, skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe, albo zaproponujemy wybór innego podobnego produktu lub szybką refundację na swoje konto.

 

2. P:

Czy mogę zmienić zamówienie po obciążeniu karty kredytowej?

    ZA:

Informujemy, że po złożeniu i przetworzeniu zamówienia trudno jest dokonać modyfikacji i anulowania zamówienia. Jeśli chcesz zmienić swoje zamówienie, kliknij przycisk skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby dostosować się do twojej sytuacji. Ale gdy twoje zamówienie zostanie wysłane, zamówienie nie może zostać zmienione lub anulowane.

 
  

3. P:

Jak mogę śledzić moje zamówienie?

    ZA:

Możesz sprawdzić stan swojego zamówienia w dowolnym momencie, przechodząc bezpośrednio do linków dostarczonych przez nasz dział obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pamiętaj, że powinieneś mieć numer zamówienia i adres e-mail, aby śledzić status zamówienia. Wyślemy Ci wiadomość e-mail z numerem śledzenia przesyłki. Należy pamiętać, że strona internetowa operatora może nie aktualizować rekordów i statusu przesyłki na czas.

 

4. P:

Co powinienem zrobić, jeśli moje zamówienie nigdy nie dotarło?

    ZA:

Upewnij się, że wszystkie twoje zamówienia zostały już wysłane. Jeśli twoje zamówienie wyświetla Twoją paczkę na stronie śledzenia, została wysłana, a ty nie otrzymasz jej w ciągu 2 tygodni; skontaktuj się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

 
Pytania dotyczące obsługi posprzedażnej:

1. P:

 Jak zwrócić produkt zakupiony w tej witrynie?

    ZA:

Projektujemy nasze produkty, aby zapewnić jakość i wydajność naszym aktywnym klientom. Odczuwamy to samo w odniesieniu do obsługi klienta. Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić produkt, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez e-mail w celu uzyskania pomocy. 
Zastrzegamy sobie prawo:
Ta strona zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek w Return and amp; Zasady wymiany. Szczególne okoliczności mogą wymagać współpracy z korporacyjnymi partnerami biznesowymi. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

 

2. P:

Ile czasu zajmie przetworzenie wymiany lub zwrot pieniędzy?

    ZA:

Całkowity czas składa się z dwóch części. Pierwsza część to czas przetwarzania. Jest to czas od złożenia wniosku o wymianę lub zwrot pieniędzy, a także nasza procedura przetwarzania. Druga część to faktyczny czas wysyłki. Jest to czas potrzebny na wymianę paczki i dostarczenie jej ponownie.